Načítám data...

Aukro - Průvodce úspěšným prodejemAukro - Průvodce úspěšným prodejem

Přeprava nad x zdarma

Novinky

08.12.2016

Profi grafická šablona popisu pro všechny. Zn: Zdarma!

Víte, co udělá Váš prodej na Aukru ještě úspěšnějším? My to víme - řádně vytuněná grafická šablona popisu nabídek. Máme ji tu pro Vás a ještě navíc za ni nezaplatíte ani halíř.

Více informací
08.12.2016

Prodáváte ve větším? Přesně pro Vás je Manažer prodeje.

Spustili jsme novou verzi Manažera prodeje, který vám může značně ulehčit práci s objednávkami. Pro více informací co nový Manažer prodeje umí a možnost si jej aktivovat klikněte na více informací.

Více informací
08.12.2016

Tipy pro prodejce: jaro 2017

Přemýšlíte, po čem bude na jaře na Aukru poptávka? Kde jsou mezery v sortimentu a s čím můžete v prodeji uspět? Zde je pár tipů od našich account manažerů.

Více informací

Zvyšte svou šanci na prodej a motivujte zákazníky k dalšímu nákupu. Nyní si můžete jednoduše nastavit možnost dopravy zdarma nad určitou částku, kterou u vás zákazník utratí.


Nabídky s dopravou zdarma zvyšují šanci prodeje, a navíc motivují zákazníky k dalšímu nákupu. Každý kupující totiž uvidí zbývající obnos, za který musí ještě nakoupit, aby od vás dopravu zdarma získal.

Tak zkuste potrápit konkurenci a dávejte dopravu gratis ke zboží s nižšími cenami, nebo jen nabídněte zákazníkům příjemný bonus u dražších nákupů.
Jak na to? Minimální částku pro přepravu zdarma si lehce nastavíte v sekci Moje Aukro >Můj prodej >Nastavení prodeje > Šablona přepravy.

Po nastavení se tato částka objeví ve výpisu vašich nabídek, na stránce produktu, v záložce Doprava a platba a také v prvním i druhém kroku při dokončení nákupu. Více informací najdete v Nápovědě.


DOPRAVU ZDARMA SI NASTAVTE ZDE


Potřebujete poradit?Zavolejte na infolinku 573 775 775 nebo použijte on-line kontaktní formulář