Načítám data...

Aukro - Průvodce úspěšným prodejemAukro - Průvodce úspěšným prodejem

Chci začít prodávat v malém (pro radost)

Charakteristika malého prodejce

1. charakteristika malého prodejce

Prodej je pro mne občasný přivýdělek a zábava. Můj roční obrat nepřesáhne 25 tisíc korun.


Co je to Aukro

2. co je to Aukro

Místo, kde můžu snadno prodávat nové i použité zboží, za pevnou cenu nebo v aukci. Každý chce občas něco prodat a Aukro to umožňuje se vším všudy už desátým rokem.


k čemu mi to bude

3. k čemu mi to bude

Zbavím se nepotřebných věcí můžu si trochu přivydělat, prodej mi přinese zábavu a v aukcích také adrenalin.


proč je to tak dobré

4. proč je to tak dobré

Aukro zná prakticky každý uživatel internetu v ČR. Můžete zde prodat takřka cokoliv. Ve Škole prodeje vám poradíme s tím, jak nejlépe prodávat. Nabídneme vám široké možnosti propagace vaší nabídky. Pro inspiraci, kam to lze na Aukru dotáhnout, se podívejte na příběhy úspěšných prodejců.


jak začít

5. jak začít

Jednoduchou registrací (pokud již máte účet na Aukru, stačí pouze aktivace pro prodej). Poté se můžete porozhlédnout po druhé části tohoto portálu, kde vám poradíme, jak prodávat co nejefektivněji.


 kolik to stojí

6. kolik to stojí

Zaplatíte podle toho, v jaké kategorii prodáváte, zda bude prodej úspěšný, a také podle toho, zda si zvolíte nějakou formu propagace nabídky. Pro lepší představu uvedeme příklad: při prodeji mobilního telefonu v ceně 1 000 Kč máte vystavení nabídky zdarma, a provizi 25 Kč (2,5 % z ceny) v případě úspěšného prodeje. Kompletní seznam cen a poplatků najdete v ceníku.Potřebujete poradit?Zavolejte na infolinku 573 775 775 nebo použijte on-line kontaktní formulář